کد خبر:1960
پ
IMG_20240211_162208

نخستین جشنواره دیوارنگاری شهر جدید سهند از ۲۰ دی ماه آغاز شد

🔹 فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند: نخستین جشنواره دیوارنگاری شهر جدید سهند از ۲۰ دی ماه آغاز شده بود و این جشنواره در موضوعات ایثار و شهادت، مفاهیم ماه مبارک رمضان، آداب، آیین‌ها و رسوم در نوروز، طبیعت و معماری آذربایجان، مشاهیر آذربایجان و بخش آزاد پذیرای آثار هنرمندان از سراسر کشور […]

🔹 فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند: نخستین جشنواره دیوارنگاری شهر جدید سهند از ۲۰ دی ماه آغاز شده بود و این جشنواره در موضوعات ایثار و شهادت، مفاهیم ماه مبارک رمضان، آداب، آیین‌ها و رسوم در نوروز، طبیعت و معماری آذربایجان، مشاهیر آذربایجان و بخش آزاد پذیرای آثار هنرمندان از سراسر کشور شد.

🔹وی با اشاره به اجرای این جشنواره در راستای هویت بخشی به شهر جدید سهند با الهام از فرهنگ و تاریخ ارزشمند خطه آذربایجان، خاطرنشان کرد: هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره از هنرمندان دیوارنگاره مطرح کشوری بودند که بعد از طی پروسه داوری، هنرمندان منتخب معرفی شده و طی هفته آتی دیوارنگاری‌های متنوعی را در شهر اجرا خواهند کرد.

🔰اجرای ۱۳ طرح در قالب نقاشی دیواری در شهر جدید سهند

🔹آناهیتا کوهپایه، دبیر اجرایی جشنواره: داوری طرح‌های برگزیده نخستین دوره جشنواره هنرهای شهری (نقاشی دیواری) شهر جدید سهند از مجموع ۹۱ طرح ارسالی از سوی ۳۰ هنرمند مطرح کشور، تعداد ۱۳ طرح از ۱۳ هنرمند جهت اجرا بر روی دیوارهای شهر انتخاب شده است.

🔹 اجرای دیوارنگاری‌ها از ۲۱ بهمن آغاز خواهد شد که پس از اجرا، ۵ اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی و جوایز منتخبان طی آیین اختتامیه جشنواره، تقدیم خواهد شد.

اسامی هنرمندان به ترتیب حروف الفبا:

ساره ارباب معروف- هادی برهانی- موحد بیرانوند- سعید چاواری- هانیه چاواری- مرضیه خوانساری- میلاد رفیعی- سالار ساعد موچشی- حمیده شاهدنیا- اسما قوام پوربیدگلی- سعدی محمدی خانقاه- فاضله میر یعقوب زاد- ابراهیم نظری سفیدان

 

/روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند

 

🏡سهندیمیز

@sahandimeez1🔹🔷

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری