کد خبر:1746
پ
IMG_۲۰۲۳۰۷۱۰_۱۲۱۱۵۶

 مراحل بازگشایی پارک مهر به همت شهردار سهند پس از ۸ سال تعطیلی به اتمام رسید

 مراحل بازگشایی پارک مهر به همت شهردار سهند پس از ۸ سال تعطیلی به اتمام رسید  ▫️شهردار سهند گفت: با انجام اقدامات لازم و خلع ید از پیمانکار مشارکتی که پارک مهر را به مدت ۸ سال بسته نگه داشته بود، موفق به بازگشایی این مکان عمومی شدیم و حالا مردم دوباره می‌توانند از امکانات […]

 مراحل بازگشایی پارک مهر به همت شهردار سهند پس از ۸ سال تعطیلی به اتمام رسید

 ▫️شهردار سهند گفت: با انجام اقدامات لازم و خلع ید از پیمانکار مشارکتی که پارک مهر را به مدت ۸ سال بسته نگه داشته بود، موفق به بازگشایی این مکان عمومی شدیم و حالا مردم دوباره می‌توانند از امکانات این پارک استفاده کنند.

▫️عباس زاده افزود: در مراحل قبل از بازگشایی پارک، شهرداری سهند تمامی ابعاد پروژه را مورد بررسی قرار داده و نقاط ضعف و نقص پارک را شناسایی و پس از انجام این بررسی‌ها برای ادامه کار پارک مهر، مراحل اصلاح و بازسازی را آغاز کرد.

▫️وی اظهار داشت: بازگشایی پارک مهر با انجام کارهای اصلاحی و بهبودی، از جمله اصلاح کف‌پوش، نصب سیستم‌های نورپردازی جدید، بازسازی فضای سبز و احیاء وسایل بازی‌های کودکان، به پایان رسید.

▫️شهردار سهند در ادامه با توجه به تلاش های صورت گرفته گفت: با بررسی تصاویر موجود می‌توانید زیبایی‌های پارک مهر را پس از بازگشایی، از نزدیک مشاهده کنید، مردم شهر سهند می توانند از این پس برنامه‌های خانوادگی خود را در فضای سرسبز و زنده پارک مهر تدارک بینند.

@sahandimeez🔹🔷

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری