کد خبر:1831
پ
IMG_20230826_062942

قدردانی باشگاه تراکتور از حضور پرشورها هواداران/ پرشورها قله‌های شور و شعور هواداری را فتح کردند

قدردانی باشگاه تراکتور از حضور پرشورها هواداران/ پرشورها قله‌های شور و شعور هواداری را فتح کردند ▫️تراکتوری‌ها با حضور بیش از ۸۰ هزار نفری در دیدار مقابل پرسپولیس، ۲۵ مردادماه را به عنوان روز حماسی و درخشان برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران و باشگاه تراکتور ثبت کرده و همچون گذشته در عمل ثابت کردند […]

قدردانی باشگاه تراکتور از حضور پرشورها هواداران/ پرشورها قله‌های شور و شعور هواداری را فتح کردند

▫️تراکتوری‌ها با حضور بیش از ۸۰ هزار نفری در دیدار مقابل پرسپولیس، ۲۵ مردادماه را به عنوان روز حماسی و درخشان برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران و باشگاه تراکتور ثبت کرده و همچون گذشته در عمل ثابت کردند که تراکتور پُرهوادارترین تیم ایران و آسیا است. پرشورها بار دیگر با خلق شب به یاد ماندنی و تشویق‌های منظم و حرفه‌ای، قله‌های شور و شعور هواداری را فتح کرده و نشان دادند که همچنان دست نیافتنی هستند.

▫️در روزی که نمایندگان AFC از نزدیک شاهد این دیدار حساس بودند، تماشاگران حاضر ضمن همکاری کامل با عوامل برگزاری بازی، با احترام به تیم حریف و تیم داوری، فرهنگ غنی مردم آذربایجان را به رُخ کشیدند.

▫️ضمن قدردانی از تک تک تماشاگران، به ویژه هواداران شهرستانی که رنج سفر را برای حضور در ورزشگاه به جان خریده‌اند، ما نیز بابت نتیجه کسب شده، همچون تمامی عاشقان تراکتور ناراحت هستیم و امید داریم شاهد روزهای درخشان تیم در آینده باشیم.

@sahandimeez1🔹🔷

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری