کد خبر:1554
پ
farmandar_osku

فرماندار شهرستان اسکو در گفتگو با سهندیمیز تاکید کرد:از عملکرد شورای شهر سهند راضی نیستیم.

حسین فیروزی، فرماندار شهرستان اسکو در گفتگوی اختصاصی با #سهندیمیز: ما از عملکرد شورای شهر سهند رضایت نداریم. مردم هم ناراضی هستند. شورا انتخاب شده است تا مسائل و مشکلات مردم را حل کند، طرح و برنامه برای شهر بدهد و در جهت منافع عمومی قدم بردارد؛ اما ما به جز اختلاف چیز دیگری در […]

حسین فیروزی، فرماندار شهرستان اسکو در گفتگوی اختصاصی با #سهندیمیز:

ما از عملکرد شورای شهر سهند رضایت نداریم. مردم هم ناراضی هستند. شورا انتخاب شده است تا مسائل و مشکلات مردم را حل کند، طرح و برنامه برای شهر بدهد و در جهت منافع عمومی قدم بردارد؛ اما ما به جز اختلاف چیز دیگری در شورا نمی بینیم.

در حال حاضر پتانسیل بی نظیری در سهند برای توسعه ایجاد شده است. و درآمد قابل توجهی بخصوص از محل صدور پروانه برای واحد‌های نهضت ملی مسکن، عاید شهرداری سهند می شود. انتظار می‌رود که این درآمد صرف سرمایه گذاری و عمران و آبادانی شهر بشود. در این دوران طلایی سهند، پروژه های خوبی می توانست در زمان کم اجرا شود که هم برای زندگی مردم و هم برای آبادانی شهر سودمند باشد. اما متاسفانه شورا در این رابطه بسیار ضعیف عمل کرده است. قضاوت اصلی هم به عهده‌ی مردم باشد.

مصوبه‌ی شورا مبنی بر «مشارکت در احداث بیمارستان خصوصی»، با اینکه در هیئت تطبیق فرمانداری تایید شده، اما با گذشت چندین ماه هنوز شورا اقدامی در این رابطه انجام نداده است.

شورا باید محل جمع آرا باشد نه تضاد آرا. در صورتی شاهد اتفاقات خوب در سهند خواهیم بود که شورا همراه شهردار باشد. شهردار بازوی اجرایی شوراست‌. می‌بایست تکلیف‌هایی به شهردار داده شود که از مشکلات مردم کاسته شود نه اینکه بر مشکلات افزوده شود.

امیدواریم در فرصت باقیمانده از فعالیت این دوره شورا کارهای مثبتی در شهر انجام شود و مردم ثمرات آن را ببینند.

۱۴۰۲/۲/۲۰

🏡سهندیمیز

@sahandimeez🔹🔷

www.instagram.com/sahandimeez۰

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری