کد خبر:1911
پ
IMG_20231112_001136_256

شهردار سهند: برای بهبود عملکرد شهرداری افزایش ناوگان خدمات رسان در دستور کار می باشد 

شهردار سهند: برای بهبود عملکرد شهرداری افزایش ناوگان خدمات رسان در دستور کار می باشد شهردار سهند در حاشیه بازدید از بخش خدمات شهری شهرداری، گفت: یکی از اولویت های شهرداری، افزایش ناوگان خدمات رسان برای بهبود عملکرد شهرداری در سطح فازهای چندگانه علی الخصوص در فصل زمستان است. حسین عباس زاده، افزود: در همین […]

شهردار سهند: برای بهبود عملکرد شهرداری افزایش ناوگان خدمات رسان در دستور کار می باشد

شهردار سهند در حاشیه بازدید از بخش خدمات شهری شهرداری، گفت: یکی از اولویت های شهرداری، افزایش ناوگان خدمات رسان برای بهبود عملکرد شهرداری در سطح فازهای چندگانه علی الخصوص در فصل زمستان است.

حسین عباس زاده، افزود: در همین راستا امسال یک دستگاه کامیون، ۲ دستگاه نمک پاش و شن پاش، ۲ اتاق کامیونت ایسوزو و یک دستگاه نیسان وانت با هزینه کرد چهل و سه میلیارد ریال خریداری و نوسازی شده است.

وی با اشاره به اینکه این ناوگان جدید در بخش های مختلف خدمات شهری از جمله جمع آوری زباله، نظافت معابر، عمران و فضای سبز مورد استفاده قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: با افزایش ناوگان خدمات رسان، قطعا کیفیت خدمات رسانی به شهروندان افزایش خواهد یافت.

شهردار سهند در ادامه به اهمیت بخش خدمات شهری در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: این بخش نقش مهمی در تأمین رفاه و آسایش شهروندان دارد.

وی افزود: شهرداری سهند با توجه به اهمیت این بخش، همواره تلاش دارد تا با تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز، خدمات رسانی به شهروندان را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری