کد خبر:1769
پ
IMG_20230805_175412_748

حوزه فضای سبز شهرداری سهند جانی دوباره میگیرد/تلاش شبانه روزی شهرداری در حوزه فضای سبز سهند

عباس زاده، شهردار سهند: ▫️حوزه فضای سبز سهند به صورت جهادی و با تلاش های شبانه روزی در حال کار برای سر سبز کردن پارک ها و معابر شهر سهند هستند، این کار با هدف بهبود کیفیت زندگی شهروندان و حفظ شور و نشاط شهری انجام می شود و با توجه به اهمیت روزافزون سلامت […]

عباس زاده، شهردار سهند:

▫️حوزه فضای سبز سهند به صورت جهادی و با تلاش های شبانه روزی در حال کار برای سر سبز کردن پارک ها و معابر شهر سهند هستند، این کار با هدف بهبود کیفیت زندگی شهروندان و حفظ شور و نشاط شهری انجام می شود و با توجه به اهمیت روزافزون سلامت و زیبایی شهر، این تلاش جهادی برای سر سبز کردن فضای سبز سهند، مورد تاکید می باشد.

▫️برنامه های بزرگی را برای بازسازی و بهبود پارک ها و معابر شهر در نظر گرفته ایم و این برنامه ها شامل کاشت درختان سازگار با زیست بوم سهند، ایجاد فضاهای بازی برای کودکان، و ایجاد مسیرهای پیاده، ایجاد بسترهای سبز در شهر از جمله آنها می باشد.

▫️هدف ما ایجاد یک محیط زیست سالم و سبز برای همه ساکنین است و به طور جهادی در حال کار هستیم تا این هدف را برآورده کنیم و به شهروندان فضایی سالم و زیبا برای زندگی بدهیم.

▫️این تلاش ها نه تنها به زیبایی شهر کمک می کند، بلکه به حفظ محیط زندگی مردم و بهبود کیفیت زندگی شهروندان نیز کمک می کند و با تلاش های شبانه روزی حوزه فضای سبز، امیدواریم که به زودی نتایج مثبت این کار را مشاهده کنیم.

▫️تلاش جهادی و شبانه روزی برای احیا و سر سبز کردن فضای سبز سهند، نشان دهنده تعهد عمیق به برابری، سلامت و زیبایی شهر برای همه ساکنین است و این یک مرحله مهم در تلاش برای ایجاد یک شهر پایدار و سالم است و ما در انتظار دیدن پیشرفت های بیشتر در این زمینه هستیم.

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری