کد خبر:1544
پ
IMG_20230428_220718_486

ثبت رکورد بودجه ای یک دهه اخیر با تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه در شهرداری سهند

به گزارش سهندمیز خبر، شهردار سهند از تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری خبر داد و گفت: این میزان از تحقق، رکوردی بی نظیر در تاریخ ۱۵ سال اخیر شورا و شهرداری محسوب شده و نسبت به بودجه سال ۱۴۰۰ افزایش ۳۳۰ درصدی دارد. حسین عباس زاده با اعلام این خبر افزود :در سایه […]

به گزارش سهندمیز خبر، شهردار سهند از تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری خبر داد و گفت: این میزان از تحقق، رکوردی بی نظیر در تاریخ ۱۵ سال اخیر شورا و شهرداری محسوب شده و نسبت به بودجه سال ۱۴۰۰ افزایش ۳۳۰ درصدی دارد.
حسین عباس زاده با اعلام این خبر افزود :در سایه تلاش ها و مدیریت هدفمند و موثر شهرداری و نیز پیش بینی های علمی و تخصصی شورای اسلامی شهر، امروز شاهد تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه مصوب در پایان سال از سوی شهرداری هستیم و این نشان می دهد، مدیریت شهری در دوره جدید، با تلاش و حساسیت ویژه ای در امر تحقق درآمدها و ردیف های بودجه ای سال گذشته موفق بوده است.
وی در ادامه، با اشاره به دلایل و زمینه های موثر در این موفقیت مالی و بودجه ای در مدیریت شهری سهند خاطر نشان کرد: تحرک و پویایی مدیریتی، پیش بینی و کارشناسی های دقیق شورایی در فصل بودجه بندی، تعاملات مثبت بین بخشی، مشارکت و همراهی موثر شهروندان و مسوولیت پذیری بدنه مدیریتی شهرداری در تحقق بودجه مصوب، از مهم ترین شاخص های دخیل در این موفقیت به شمار می رود.
عباس زاده نمود عینی موفقیت های بودجه ای و مالی شهرداری سهند در سال جاری را در طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی دانست و خاطرنشان کرد: با مدیریت و توزیع عادلانه، هوشمندانه و هدفمند بودجه و اعتبارات عمرانی در سال جاری، علاوه بر اتمام بسیاری از پروژه های عمرانی نیمه کاره، در بخش خدماتی و نیروی انسانی نیز شاهد تحولات و موفقیت های مشهودی باشیم.
وی با قدردانی از اقدام و مدیریت صحیح کارکنان شهرداری سهند در حوزه مالی و بودجه ای طی سال جاری، از تصویب نهایی و تائید لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری سهند از سوی شورای اسلامی شهر و فرمانداری نیز خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر با توجه به ظرفیت ها و توان مدیریتی شهرداری و نیز با در نظر گرفتن طرح ها و برنامه های تدوین شده برای سال آینده، بودجه پیشنهادی شهرداری را با افزایش ۳۳ درصدی نسبت به سال گذشته را تصویب کرد و این لایحه نیز خوشبختانه با تائید فرمانداری، جهت اجرا ابلاغ شده است.
شهردار سهند در عین حال گفت: لایحه بودجه سال آینده شهرداری با ۶۲ درصد عمرانی و ۳۸ درصد بودجه جاری تدوین و تصویب شد و این میزان بودجه، نوید توسعه و تحول زیربنایی سهند در سال آتی را می دهد.
عباس زاده در خاتمه از همراهی و تلاش های ماه های اخیر اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت های این مجموعه از برنامه ها و سیاست های عمرانی، خدماتی شهرداری تقدیر و تشکر ویژه نمود.

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری