کد خبر:1547
پ
IMG_20230429_085420_154

بیانیه وزارت اطلاعات درباره حوادث مدارس کشور

▫️به گزارش سهندمیزخبر، در بیانیه وزرات اطلاعات آمده: مواد سمی در هیچ‌یک از مدارس کشور پخش نشده اما عوامل غیرسمی که موجب ایجاد هراس شده‌اند، به‌طور سهوی یا تعمدی در برخی از محیط‌های گزارش شده استعمال شده است. ▫️درخصوص عوامل انسانی، افراد متعددی که متهم بودند شناسایی، احضار یا بازداشت شدند و به تناسب تخلفات […]

▫️به گزارش سهندمیزخبر، در بیانیه وزرات اطلاعات آمده: مواد سمی در هیچ‌یک از مدارس کشور پخش نشده اما عوامل غیرسمی که موجب ایجاد هراس شده‌اند، به‌طور سهوی یا تعمدی در برخی از محیط‌های گزارش شده استعمال شده است.
▫️درخصوص عوامل انسانی، افراد متعددی که متهم بودند شناسایی، احضار یا بازداشت شدند و به تناسب تخلفات یا جرایم خود، مورد تذکر، تشکیل سابقه یا معرفی به مرجع قضایی قرار گرفتند.
▫️قطعاً شبکه‌ انتشار مواد مسموم‌کننده در کشور، وجود نداشته اما شبکه‌های متعدد در فضای مجازی (از داخل یا خارج از کشور) به تولید و انتشار شایعات، دامن‌زدن به مدرسه‌هراسی، تلاش برای تعطیلی مدارس، به اعتراض کشاندن اولیای دانش‌آموزان، متهم‌سازی تعمدی حکومت و افراد و جریانات معتقد به نظام، به تعداد قابل‌توجهی ردیابی و شناسایی شدند که جملگی آن‌ها تحت تعقیب قرار گرفته یا خواهند گرفت.
▫️ایفای نقش دشمن در دامن‌زدن به غائله، کاملاً محرز و انکارناپذیر است. افراد، کانون‌ها، گروهک‌ها و حساب‌های کاربری و رسانه‌های جریان مسلط رسانه‌ای غربی که در چندماه گذشته این موضوع را هدف و سوژه‌ اصلی خودشان قرار داده بودند.
▫️با توجه به مجموعه آثار منفی و مخربِ موضوع مسمومیت‌های ادعایی بر جامعه، ارادۀ قطعی نظام بر برخورد جدی و بدون اغماض با عوامل دامن‌زننده به این موضوع است./فارس

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری