کد خبر:1728
پ
IMG_20230623_235148_082

 آیین افتتاح مجمع مطالبه گران شهرستان اسکو روز چهارشنبه ۳۱ خرداد در مسجد جامع امام خمینی(ره) بازار اسکو برگزار شد

 آیین افتتاح مجمع مطالبه گران شهرستان اسکو روز چهارشنبه ۳۱ خرداد در مسجد جامع امام خمینی(ره) بازار اسکو برگزار شد ▫️در ابتدای این آیین که با حضور روح الله متفکر آزاد و علیرضا بیگی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین ارشد شهرستان اسکو و جمعی از مطالبه گران برگزار شد، دبیر مجمع  مطالبه گران استان […]

 آیین افتتاح مجمع مطالبه گران شهرستان اسکو روز چهارشنبه ۳۱ خرداد در مسجد جامع امام خمینی(ره) بازار اسکو برگزار شد

▫️در ابتدای این آیین که با حضور روح الله متفکر آزاد و علیرضا بیگی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین ارشد شهرستان اسکو و جمعی از مطالبه گران برگزار شد، دبیر مجمع  مطالبه گران استان آذربایجان شرقی به تشریح اهداف و برنامه های مجامع مطالبه گری پرداخت.

▫️در ادامه تنی چند از مطالبه گران شهرستان اسکو به نمایندگی از شهرهای اسکو، ایلخچی، سهند و روستاهای تابعه با حضور در پشت تریبون به ارائه انتقادات، پیشنهادات و مطالبات خود پرداختند.

▫️سخنرانی رامین نظامی خواه، بخشدار ایلخچی و مهدی شمسی، رئیس دادگستری شهرستان و نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در جهت پاسخ گویی به مطالبات بیان شده در این جلسه از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه مجمع مطالبه گران شهرستان اسکو بود.

▫️در پایان این مجمع نیز با رای گیری از مطالبه گران شهرستان اسکو، علی اسدزاده به عنوان دبیر مجمع مطالبه گران این شهرستان انتخاب شد.

▫️گفتنی است مجمع مطالبه گران زیر نظر قرارگاه بقیه الله با هدف افزایش نظارت مردمی و حمایت از مطالبه گران و هم افزایی تشکل های مطالبه گری تشکیل شده است.

▫️مجموعه ها و افراد خودجوش و مردمی که در راستای مطالبه گری قدم برمیدارند، از حمایتهای حقوقی، قضایی و رسانه ای برخوردار خواهند شد.

@sahandimeez🔹🔷

سایت خبری سهندیمیز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری